Powstaje Klub Biznesu Unii Janikowo

Klub Biznesu Unii Janikowo

Klub Biznesu Unii Janikowo ma na celu skupienie przedsiębiorców związanych z regionem, potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym: rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna. Klub stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomogą wesprzeć lokalną gospodarkę. Jednym z zadań klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

Korzyści dla Członków Klubu Biznesu Unii Janikowo:
- wykorzystanie marki Unii Janikowo w swych działaniach wizerunkowych – skojarzenie z organizacją dynamicznie się rozwijającą i aktywną społecznie
- bycie częścią niepowtarzalnej platformy biznesowej – ludzi aktywnych, potrafiących skutecznie zwiększać liczbę kontaktów biznesowych oraz mogących zaoferować innym swe doświadczenia na wymianę
- zwiększenie potencjału reklamowego poprzez dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców skupionych wokół wydarzeń sportowych
- zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez wyeksponowanie jej w dniu meczowym kibicom na stadionie i przed telewizorami
- prowadzenie działań proklienckich przy wykorzystywaniu wszelkich klubowych kanałów komunikacji, serwisu internetowego, portali społecznościowych, a dalej na lokalnym rynku medialnym
- uczestniczenie w wyjątkowych sportowych i pozasportowych eventach, mających za zadanie integrację lokalnego środowiska biznesowego w komfortowej atmosferze.

Naszym zadaniem jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy, poprzez indywidualne dopasowywanie naszej oferty do każdego klienta.

Z ramienia Klubu Sportowego Unia Janikowo osoba odpowiedzialną za Klub Biznesu jest Dariusz Zarembski - Dyrektor d.s marketingu.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować dotychczasowym partnerom którzy już od kilku lat wspierają nasz klub.

Grafika: Unia Janikowo