Unia - Elana Toruń 1:1

Strata kompletu punktów w ostatnich minutach

W ramach szesnastej kolejki III ligi gr. 2 Unia na własnym obiekcie podejmowała Elanę Toruń. Wynik spotkania już w dziesiątej minucie otworzył Gracjan Goździk. Wynik ten utrzymywał się prawie przez cały mecz, lecz niestety nie udało się go dowieźć do końca. Pięć minut przed zakończeniem spotkania bramkę wyrównującą zdobył Jakub Świeciński. Po tym meczu Unia zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu sześciu oczek.

UNIA JANIKOWO - ELANA TORUŃ 1:1 (1:0)
10' 1:0 - Gracjan Goździk (Adam Kujawski)
85' 1:1 - Jakub Świeciński (Elana Toruń)

Skład Unii: 1. Dawid Sztekler - 18. Dominik Kowalski, 19. Patryk Urbański, 14. Maciej Mysiak, 23. Ernest Hulisz - 8. Mariusz Kryszak - 16. Mateusz Roszak (85' 9. Paweł Mądrzejewski) - 15. Adam Kujawski (84' 2. Jakub Losik), 10. Gracjan Goździk, 17. Damian Zagórski (46' 7. Przemysław Kędziora) - 30. Denzel Gomez