Bałtyk Gdynia - Unia 2:0

Bałtyk znów zwycięski

W meczu piętnastej kolejki III ligi gr. 2 Unia uległa w Gdyni tamtejszemu Bałtykowi 2:0 i tym samym zakończyła się seria ośmiu zwycięstw z rzędu janikowskiej drużyny. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Marczak z rzutu karnego po faulu Gracjana Fabiszewskiego oraz Oktawian Skrzecz. Miejsce w tabeli, jakie zajmowała nasza drużyna jednak nie uległo zmianie. Podopieczni trenera Piotra Klepczarka w dalszym ciągu zajmują szóste miejsce z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego Unia podejmie toruńską Elanę. Początek spotkania o godzinie 12:00.

BAŁTYK GDYNIA - UNIA JANIKOWO 2:0 (1:0)
20' 1:0 - Bałtyk Gdynia
72' 2:0 - Bałtyk Gdynia

Skład Unii: 33. Gracjan Fabiszewski - 23. Ernest Hulisz (60' 21. Dominik Kowalski), 19. Patryk Urbański, 14. Maciej Mysiak (75' 16. Mateusz Roszak), 18. Adrian Beta - 15. Adam Kujawski, 8. Mariusz Kryszak - 30. Denzel Gomez, 10. Gracjan Goździk, 17. Damian Zagórski - 7. Przemysław Kędziora