Dwóch zawodników rozstaje się z Unią

Dawid Sztekler I Łukasz Zagdański żegnają się z Unią

Informujemy, iż z klubem pożegnało się dwóch zawodników, którzy reprezentowali nasz zespół w poprzedniej rundzie. Mowa tutaj o Dawidzie Szteklerze i Łukaszu Zagdańskim. Zarówno Dawidowi, jaki i Łukaszowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie barw naszej drużyny i życzymy powodzenia w dalszym etapie swoich karier.

Dawid Sztekler do Janikowa trafił na zasadzie wypożyczenia z Rakowa Częstochowa. W naszej drużynie rozegrał pięć meczów ligowych spędzając na boisku czterysta pięćdziesiąt minut i odnotowując jedno czyste konto. Dodatkowo Dawid zagrał w dwóch spotkaniach pucharowych. Oznaczony był numerem 1.

Łukasz Zagdański do Unii trafił z jej ligowego rywala - Sokoła Kleczew. W Dumie Kujaw zagrał w trzynastu ligowych meczach spędzając na boisku blisko dziewięćset minut. W biało-niebieskich barwach strzelił jedną bramkę. Oznaczony był numerem 24.

Zdjęcia: Mateusz Biernacki