Unici rozpoczęli przygotowania do nowej rundy

Pierwszy tydzień przygotowań rozpoczęty

W poniedziałek, (tj. 10 stycznia 2022 roku) zawodnicy Unii powrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do zmagań, które czekają ich wiosną. W gronie piłkarzy, którzy pojawili się na pierwszy zajęciach znaleźli się zawodnicy, którzy reprezentowali nasz zespół w ubiegłej kampanii, zawodnicy, którzy zasilili kadrę Unii w obecnym okienku transferowym oraz zawodnicy, którzy potencjalnie wiązani są z naszym klubem. Pierwsze zajęcia miały miejsce na Hali Widowiskowo-Sportowej w Janikowie, a za ich przebieg odpowiedzialny był sztab szkoleniowy naszej drużyny oraz Dominik Jelonek i Krzysztof Jankowiak. Duet tych dwóch panów przeprowadził z drużyną trening sztuk walki.

Brak opisu.

Zawodnicy, którzy wzięli udział w pierwszym treningu (związani już z naszym klubem):

Gracjan Fabiszewski
Dominik Kowalski
Jakub Losik
Maciej Mysiak
Patryk Urbański
Aleksander Kowalski
Damian Ciechanowski
Ernest Hulisz
Jędrzej Kujawa
Mariusz Kryszak
Adam Kujawski
Mateusz Roszak
Mateusz Ławniczak
Gracjan Goździk
Przemysław Kędziora
Dawid Zaborowski
Sebastian Ginter

Treningi indywidualne z fizjoterapeutą - Tomaszem Rudnickim rozpoczął także Eryk Krysztopowicz. W zajęciach nie uczestniczył natomiast Kacper Wachowiak. Nie jest jeszcze znany termin, w którym powróci on do treningów z drużyną.

Przypomnijmy, że nasza drużyny rozegra tej zimy siedem sparingów, a pierwszy z nich będzie miał miejsce 22 stycznia bieżącego roku w Inowrocławiu. Rywalem janikowskiej Unii będzie czwartoligowa Pogoń Mogilno. Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00.

Zdjęcia: Unia Janikowo