Dwóch wychowanków w pierwszej drużynie Unii

Przemysław Nowak oraz Marcin Wojciechowski w szeregach pierwszej drużyny

W dniu dzisiejszym decyzją sztabu szkoleniowego do pierwszej drużyny dołączyło kolejnych dwóch wychowanków Unii. Są nimi Przemysław Nowak oraz Marcin Wojciechowski, którzy na co dzień występują w drużynie juniora młodszego, której trenerem jest Patryk Marjański. Przemkowi jak i Marcinowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w seniorskiej piłce.

Przemysław Nowak urodził się 24 maja 2004 roku w Inowrocławiu. Jest zawodnikiem, mogącym wstępować na każdej pozycji w defensywie. Od samego początku swojej gry w piłkę reprezentuje barwy naszego klubu.

Marcin Wojciechowski na świecie pojawił się 12 lutego 2004 roku w Inowrocławiu. Podobnie jak Przemek, może występować na każdej defensywnej pozycji. Jest wychowankiem naszego klubu.

Zdjęcie: Przemysław Powała