Wychowanek Unii powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski

Bartłomiej Wandachowicz powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski U15

Trener młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 15 Rafał Lasocki przestawił listę, w której znalazły się nazwiska zawodników powołanych na zgrupowanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniach 14-17 czerwca w Wałbrzychu. Wśród powołanych znajduję się wychowanek Unii Janikowo, a aktualnie zawodnik Zagłębia Lubin - Bartłomiej Wandachowicz. Bartkowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia!

Bartłomiej Wandachowicz (na zdjęciu po lewej) urodził się 26 marca 2006 roku. W janikowskiej drużynie występował w drużynach żaka, orlika, młodzika oraz trampkarza. We wrześniu 2018 roku przeniósł się do Wdy Świecie. Dobre występy tego zawodnika w drużynie ze Świecia zaowocowały powołaniami na kadrę województwa kujawsko-pomorskiego. Od marca bieżącego roku Bartek w ramach wypożyczenia reprezentuje barwy Zagłębia Lubin.

Zdjęcie: KS Wda Świecie