Urodziny Dawida Zaborowskiego

Wszystkiego najlepszego!

Dziś, tj. 17 października 2021 roku swoje 22. urodziny obchodzi jeden z zawodników naszej drużyny - Dawid Zaborowski. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia. Wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w barwach Unii.

Dawid Zaborowski urodził się 17 października 1999 roku. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich drużynach Unii Wąbrzeźno oraz CWZS Bydgoszcz. W seniorskiej piłce zadebiutował w Unii Solec Kujawski, której był zawodnikiem w sezonie 2018/19. Później przeniósł się do Torunia, gdzie reprezentował barwy Pomorzanina Toruń. W sezonie 2019/20 Dawid wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do III ligi. Na tym poziomie rozgrywkowym w ubiegłym sezonie wystąpił w dwudziestu sześciu ligowych spotkaniach "Pomorka", w których zdobył trzy bramki. Do Unii dołączył przed sezonem 2021/22. Od tego czasu w biało-niebieskich barwach wystąpił w dwunastu ligowych meczach. Na boisku spędził blisko pięćset minut. Gra z numerem 13.

Zdjęcie: Mateusz Biernacki