Urodziny Tomasza Polehojko

Wszystkiego najlepszego!

Dziś, 24 kwietnia 2020 roku swoje okrągłe 30. urodziny obchodzi Tomasz Polehojko, prezes naszego klubu. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym, zawodowym oraz wielu sukcesów na piastowanym stanowisku w KS Unia Janikowo.

Tomasz Polehojko urodził się 24 kwietnia 1991 roku. Jako piłkarz grał w młodzieżowych drużynach Unii Janikowo i Korony Kielce. W seniorskim futbolu zadebiutował w barwach janikowskiego klubu. Następnie reprezentował barwy Gopła Kruszwica i Kujawianki Strzelno. Od 2018 roku, firma Al-Sprint, której jest właścicielem należy do sponsorów naszego klubu. On sam z kolei zasiada w zarządzie Unii, wcześniej jako członek, a dziś jako prezes.

Zdjęcie: Przemysław Powała